16 juli 2019 - 20:00 - Wereld
Een Marokkaanse vrouw is op vraag van Marokko in Spanje gearresteerd voor een oplichtingszaak van 25 miljoen dirham.
De 51-jarige verdachte werd begin deze maand in Benalmadena bij Malaga in het zuiden van Spanje gearresteerd. Ze zou in Marokko tientallen mensen hebben opgelicht met vastgoedprojecten.
Volgens een verklaring van de politie werkte de vrouw bij het Kadaster in Marokko. Ze had zich met haar gezin in Spanje gevestigd toen ze besefte dat ze zou worden aangehouden. Marokko had daarop een internationaal arrestatiebevel uitgevaardigd. De vrouw werd tijdens een verkeerscontrole nabij haar woning gearresteerd.
In de komende weken zal ze door de Spaanse justitie worden gehoord waarna zal worden besloten of ze aan Marokko wordt uitgeleverd of niet.
Mazraoui spreekt over band met Ziyech en Labyad
Ronaldinho is verblijf in Casablanca 9 jaar geleden niet vergeten
Textielgaren: Mexico ruilt China in voor Marokko
Marokko moet broodconsumptie verminderen
Marokko: algemene daling vastgoedprijzen
Warenautoriteit reageert op "tajine met wormen"
Marokkanen betaalden 10.000 euro voor schijnhuwelijk in Spanje
Marokkaan sterft in vechtpartij in Frankrijk
Amar Belani noemt Omar Hilale "onbekwaam"
Vrouwenopvang zet mishandelde Marokkaanse zonder papieren op straat
Crisis Marokko-Algerije wordt alsmaar heviger
Nederland verzet zich tegen komst Marokkaanse arbeidsmigranten
Jonge Redouan met machete aangevallen op Antwerpse tram
Verdachte bekent moord op rapper Feis