5 januari 2014 - 19:04 - Wereld
De rechtbank in de Spaanse stad Murcia heeft deze week een Marokkaan tot 27 jaar en 8 maanden gevangenisstraf veroordeeld. De 22-jarige Abderrazak Jaafari werd schuldig bevonden aan de verkrachting van minstens 4 vrouwen.
De verkrachtingen vonden plaats in Los Alcazeres en San Javier tussen oktober en december 2011, schrijft La Verdad. De Marokkaan is sindsdien gekend als ’de verkrachter van euro Roda’.
Abderrazak Jaafari werd op 28 december 2011 gearresteerd. Aan de Guardia Civil bekende hij de misbruiken. Tijdens het proces kwam hij echter terug op zijn verklaringen en vertelde aan de rechter dat hij was mishandeld en met de dood bedreigd door de politie.
Twee andere vrouwen dienden een klacht in tegen hem voor verkrachting. Door een gebrek aan bewijs werd de jongeman echter van deze twee misdaden vrijgesproken.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Algerije beschuldigt Marokko van "stelen" couscous
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots