Zoeken

Spanjaard met 79.000 euro betrapt bij grens Marokko

2 juni 2017 - 18:30 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

De Marokkaanse douane heeft een Spanjaard gearresteerd die 79.000 euro Marokko wilde binnen smokkelen.

De man werd bij de grens met Melilla aangehouden. Hij wilde het geld invoeren zonder het bij de Marokkaanse autoriteiten aan te geven.

Het geld werd in zijn kleren en auto gevonden. Dat vernam persagentschap MAP van douanebronnen. De verdachte werd gearresteerd en aan de politie overgedragen.

Lees meer

Spanjaard bij grensovergang Sebta met 105 kilo drugs betrapt

De Marokkaanse douane heeft in samenwerking met de politie bij de grensovergang Bab Sebta een Spanjaard met 105 kilo cannabis gearresteerd.

Douane Bab Sebta onderschept 120.000 euro

Douaniers bij de grensovergang van Bab Sebta hebben zondagavond 120.000 euro onderschept.

Spanjaard met 30.000 euro betrapt bij grens Sebta

De Marokkaanse politie en douanediensten hebben tijdens gezamenlijke controles een grote hoeveelheid drugs en geld onderschept bij de grensovergang Bab Sebta.

Spanjaard met duizenden euros betrapt bij grens Sebta

Een Spaanse man is dinsdag door de Marokkaanse douane betrapt met ruim 10.000 euro in zijn bagage. De man wilde Marokko met het geld verlaten zonder het bij de douane aan te geven.

Marokkanen opgepakt met 27.000 euro bij grens Sebta

De Marokkaanse douane heeft eerder deze week de illegale uitvoer van 27.000 euro kunnen voorkomen. Dat vernam persagentschap MAP van douanebronnen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team