21 mei 2011 - 23:13 - Cultuur
Soufia Issami et Sara Betioui, twee Marokkaanse actrices uitgenodigd op het filmfestival van Cannes , zijn door Frankrijk buitengezet bij hun aankomst op het vliegveld van Nice donderdag.
De jonge actrices moesten dezelfde dag de vertoning bijwonen van "Sur la planche" (Op de plank), enige Marokkaanse film op het festival gerealiseerd door Leila Kilani, in dewelke Soufia en Samia de hoofdrol houden!
Volgens het Marokkaanse Cinematografisch Centrum hadden de twee vrouwen geldige papieren en een visum voor Frankrijk. De twee hebben nochtans de toelating niet gekregen om de aankomsthal van het vliegveld te verlaten en werden op de eerste vlucht naar Casablanca gezet.
De Franse autoriteiten niet wensen communiceren over de redenen van de uizetting van Sara Betioui en Soufia Issam.
Verkrachtingszaak rond Achraf Hakimi wordt complexer
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Bestbetaalde CEO van België Ilham Kadri stapt op
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Podium ingestort tijdens optreden Adil El Miloudi
Mawazine in de problemen: bedrijf eist honderdduizenden euro’s
Wie is Sheikha Mahra, de prinses die French Montana’s hart veroverde?
Moordzaak man Rym Fikri: weduwe komt niet opdagen
Soundos El Ahmadi neemt pauze: "Gezin eerst!"
Michael Kors geniet van "wonderbaarlijk" Marokko (foto’s)
Fat Joe waarschuwt French Montana na verloving met Dubai-prinses