Soldaat gearresteerd die vrouwenbillen filmde in Marrakech
Een Marokkaanse soldaat is vorige week in Marrakech gearresteerd omdat hij de billen van twee jonge vrouwen op het Djemaa El Fna plein had gefilmd.
18 januari 2015 - 13:44 - Marokko
Een voormalige soldaat heeft eerder deze week een dodelijk val gemaakt in het Marokkaanse Fez.
Het slachtoffer had zijn sleutel vergeten en wilde via het balkon van zijn buren zijn appartement op de derde verdieping binnenklimmen.
De man probeerde dus met behulp van een koord zijn eigen balkon te bereiken in de wijk Hay Ennakhil. Zijn poging mislukte. Hij viel naar beneden en was volgens de hulpdiensten op slag dood.
Lees meer
Een Marokkaanse soldaat is vorige week in Marrakech gearresteerd omdat hij de billen van twee jonge vrouwen op het Djemaa El Fna plein had gefilmd.
Een 36-jarige Marokkaanse vrouw heeft vorige week in Tanger een ware hel doorstaan. Zij werd door haar eigen man verkracht, gemarteld en uit het raam gegooid.
Een Marokkaanse soldaat is eerder deze week gewond geraakt door een landmijn nabij de grens met Mauritanië.
Een voormalige soldaat heeft in het Marokkaanse Berrechid een poging tot zelfverbranding gedaan omdat de politie weigerde zijn klacht serieus te behandelen.
Een Marokkaanse soldaat werd geschorst na de publicatie van een filmpje waarin te zien is hoe hij een burger een paar rake klappen geeft.