19 januari 2025 - 16:20 - Cultuur
De Marokkaans-Canadese zangeres, actrice en danseres Nora Fatehi heeft haar nieuwe single ’Snake’ uitgebracht, een samenwerking met de Amerikaanse artiest Jason Derulo. Het nummer is te vinden op sociale media zoals TikTok, Instagram en YouTube.
’Snake’ benadrukt de veelzijdigheid van beide artiesten en verlegt de grenzen van het genre, schrijft Variety. "Sommige samenwerkingen voelen geforceerd, maar deze voelde... als een warm mes door de boter", aldus Jason Derulo. "Het voelde precies als wat ik zocht."
Lees ook: Nora Fatehi verzint relatie met Brad Pitt
Nora Fatehi vertelt over de uitdaging om drie culturen in één project te combineren: "Ik probeerde te bedenken hoe ik drie verschillende culturen in één project kon verwerken en het wereldwijd aantrekkelijk kon maken. We wilden een pakkende, herhalende hook die makkelijk te onthouden is."
Een internationaal team werkte 15 tot 16 uur per dag om het project te realiseren. De videoclip is geregisseerd door de Marokkaanse regisseur Abderrafia El Abdioui en de choreografie is van de Indiase Rajit Dev. De opnames vonden plaats in Marrakech, waar adembenemende landschappen werden vastgelegd. "We hebben een futuristisch Marokko gecreëerd in de beelden", zegt Nora Fatehi. Ondanks de productie-uitdagingen omarmde ze het proces. "Ik hou van de paniek, de stress, want ik weet dat er na de stress iets geweldigs staat te gebeuren."
Lees ook: Wat is het fortuin van Nora Fatehi?
Met miljoenen volgers op sociale media, Nora heeft Fatehi een enorm bereik om ’Snake’ te promoten. Ook Jason Derulo heeft een grote online aanhang. De clip is goed ontvangen door fans. "De samenwerking die we nooit wisten nodig te hebben", schreef een van Fatehi’s volgers.
Marokko verovert Washington met pastilla
Strenge controles op strandhoreca in Nador
Moskeebezoekers geterroriseerd in Al Hoceima
Marokkaan onwel op veerboot naar Marokko, helikopter pikt hem op
Marokkaanse expat aangeklaagd na cameravondst in Airbnb Marrakech
Tunnel tussen Marokko en Spanje concreter
Rapper Anas en Fidji Ruiz zwaargewond na ongeval in Marokko
Nieuw powerkoppel: French Montana en prinses van Dubai bevestigen relatie (foto’s)
Spice Girl Mel B trouwt in Marokko
Steen door voorruit auto Cheb Rezki op snelweg
Beelden in Marokko opgenomen Nolan-film ’The Odyssey’ gelekt
Sherine dreigt met rechtszaak na kritiek in Marokko
Kusscène in Tanger leidt tot grote rel
Ticketprijzen comeback Saad Lamjarred in Marokko schokken