21 april 2025 - 23:00 - Economie
De gedwongen sluiting van 110 B.Laban-filialen in Egypte, vanwege schadelijke bacteriën en verboden kleurstoffen, werpt een schaduw op de Marokkaanse tak. In Egypte bleek uit labonderzoek dat de producten ongeschikte en gevaarlijke stoffen bevatten, wat leidde tot onmiddellijke sluiting om consumenten te beschermen.
Deze situatie heeft de discussie over de veiligheid van vergelijkbare producten in andere landen, waaronder Marokko, opnieuw geopend. In Marokko zijn de melkdranken met kunstmatige toevoegingen erg populair. Marokkaanse consumenten pleiten nu voor strengere controles van de B.Laban-producten in Marokko.
Lees ook: Egyptische franchise sluit na slechts zes dagen in Casablanca
Ze eisen sluiting als ook daar blijkt dat de producten een gevaar voor de volksgezondheid vormen, naar analogie met de Egyptische situatie. De bezorgdheid groeit of de problemen zich uitstrekken tot Marokko en of de autoriteiten actie zullen ondernemen om de consumentenveiligheid te garanderen.
Ayyoub Bouaddi in voorselectie Jong Frankrijk, Marokko hoopt nog
Fiat onthult elektrische "Tris" uit Marokko
Tanger was spil in prehistorisch netwerk met Europa
Marokkaanse politie presenteert superslimme patrouillewagen ’Amane’ (video)
Marokkaans Zaytouna FC met Maître Gims naar Kings League Piqué
Vueling start nieuwe route naar Marokko
Export Turkse buizen naar Marokko explodeert
Marokko’s miljardenplan voor sportieve toekomst
Marokkaanse holding Ynna wint na 15 jaar juridisch gevecht
Marokkaanse zilvermijn stuwt Canadees bedrijf naar recordomzet van +566%
Golfnaties investeren massaal in Marokkaanse zonnekracht
Marokko vs 250.000 slapende bedrijven
Marokkaanse auto-export keldert, miljardenverlies
Chinese windenergiereus opent fabriek Nador