6 januari 2012 - 10:30 - Economie
De Emirati groep Sky News Arabia heeft onlangs een kantoor geopend in Rabat, genaamd Sky News Arabia-Morocco.
Het kantoor in Rabat zal dienen om lokale informatie te verzamelen dat zal worden verwerkt door het hoofdkantoor van de groep in Abu Dhabi, Verenigde Arabische Emiraten.
Sky News Arabia is ontstaan uit een joint venture tussen Abu Dhabi Media Investment Corp (ADMIC) en British Sky Broadcasting, leader van de Britse kabelzenders. De groep gebruikt 180 journalisten en belooft voor het voorjaar 2012, de gratis uitzending van haar programma’s in het Arabisch op televisie, internet, iPhone en iPad.
De groep is naast Rabat en Abu Dhabi, ook aanwezig in Bagdad, Beiroet, Caïro, Damascus, Gaza, Jeruzalem, Islamabad, Londen, Riyad en Washington.
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Marokko’s auto-industrie groeit, Spanje onder druk
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Marokko’s auto-industrie groeit, Spanje onder druk
Belasting betalen in Marokko verandert
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Marokkaanse dirham houdt stand
Blauwe energie: Spaans geld voor eerste offshore windpark Marokko
Marokko slaat alarm: Russisch gokapp plundert deviezen
Marokko verdrievoudigt paprika-export naar Spanje
Marokko haalt miljardeninvestering binnen voor accu-fabriek