26 mei 2017 - 14:50 - Marokko
Senhaji is met zijn familie in Spanje waar de sextortion zaak waarvan hij het slachtoffer is door de justitie wordt behandeld, wat hem niet weerhoudt om de situatie in Marokko en met name in Al Hoceima op de voet te volgen.
De Marokkaanse zanger nam in Madrid een video op waarin hij de tegenstrijdigheden in de toespraak van Nasser Zefzafi, beschouwd als de leider van de protestbewegingen in de Rif, aan de kaak stelt.
Lees meer
De politie heeft tijdens een huiszoeking bij protestleider Nasser Zefzafi in Al Hoceima een grote som geld gevonden.
Nasser Zefzafi zal op maandag 10 juli terechtstaan. De zaak wordt door het Hof van Beroep in Casablanca behandeld.
Nasser Zefzafi is nog steeds op de vlucht. De procureur des konings heeft een arrestatiebevel uitgevaardigd tegen de leider van de protestbewegingen in Al Hoceima.
Nasser Zefzafi werd gearresteerd. De leider van de protestbeweging « Hirak » werd maandag door de politie in Al Hoceima aangehouden.
De poging van de politie om protestleider Nasser Zefzafi in Al Hoceima te arresteren is in de nacht van vrijdag op zaterdag flink uit de hand gelopen.
Nasser Zefzafi werd maandag door de politie in Al Hoceima gearresteerd. De leider van de protesten in de Rif werd na zijn arrestatie aan de BNPJ brigade in Casablanca...
Het proces tegen protestleider Nasser Zefzafi zal volgende maand van start gaan in Casablanca.
De politie probeert al enkele uren Nasser Zefzafi te arresteren. De leider van de protesten in Al Hoceima verstoorde eerder vandaag het gebed in een moskee.
Nasser Zefzafi werd enkele dagen geleden in een video door Amerikaanse militairen bedreigd. Volgens het Amerikaans leger gaat het echter om valse militairen.
De moeder van protestleider Nasser Zefzafi heeft aan de media uitleg gegeven over het geldbedrag dat tijdens de arrestatie van haar zoon werd gevonden.