1 juni 2017 - 13:50 - Marokko
De politie heeft tijdens een huiszoeking bij protestleider Nasser Zefzafi in Al Hoceima een grote som geld gevonden.
Dat gebeurde volgens Assabah tijdens de arrestatie van de leider van « Hirak » maandagochtend. Het blad bericht dat het onderzoek van de BNPJ reeds heeft aangetoond dat Zefzafi grote sommen geld vanuit het buitenland had gekregen om de staatsveiligheid in gevaar te brengen.
In het huis van Zafzafi werd ook opnamemateriaal gevonden waarmee hij dagelijks video’s maakte en op internet deelde. Dankzij de analyse van zijn telefoon werden tevens twee andere verdachten aangehouden, waaronder een drugssmokkelaar.
Nasser Zefzafi werd op maandag 29 mei gearresteerd en wordt sindsdien in Casablanca vastgehouden. De autoriteiten hebben sinds zijn aanhouding niet meer over de zaak gecommuniceerd.
Ibtissam Tiskat verrast fans met huwelijk (foto)
Stranden Nador en Al Hoceima afgekeurd voor zwemmen
Auto in ravijn door mist op kustweg Al Hoceima
Celstraf voor Marokkaan na Gaza-kritiek op Saudi-Arabië
Marokkaanse cannabistruck gestolen, eigenaar waarschuwt zelf politie
Oumi Rayane zet journalist op zijn plaats (video)
Stranden Nador en Al Hoceima afgekeurd voor zwemmen
Auto in ravijn door mist op kustweg Al Hoceima
Celstraf voor Marokkaan na Gaza-kritiek op Saudi-Arabië
Oumi Rayane zet journalist op zijn plaats (video)
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla