13 november 2014 - 19:05 - Marokko
In de noord-Marokkaanse stad Nador is de politie al enkele dagen op zoek naar een jong koppel dat een zelfgemaakte sextape in omloop heeft gebracht.
Het filmpje werd met een mobiele telefoon gemaakt en massaal via Bluetooth en Whatsapp gedeeld. Het zorgt voor zowel verbazing als onbegrip en soms woede bij de lokale bevolking.
Volgens Assabah is het filmpje van meer dan vier minuten heel hot. De jonge vrouw, rond de 20, laat haar gezicht zien en bevredigt zonder blikken of blozen de meest wilde fantasieën van haar partner.
De krant stelt dat de sekstape waarschijnlijk nabij het Koroukou bos in Nador werd gefilmd. De politie kreeg het filmpje in handen en heeft een onderzoek gestart.
Worden de tortelduifjes teruggevonden, dan zullen ze worden gearresteerd en voor de rechter gebracht. Beiden riskeren een strenge straf vanwege losbandigheid.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk