Rachid Rafik maakt hilarische sketch over nieuw schooljaar
Marokkaanse komiek Rachid Rafik heeft een hilarische sketch online gezet over het begin van het nieuw schooljaar en de kosten ervan voor Marokkaanse huishoudens. Lachen !
- Marokko
In Marokko is het nieuw schooljaar vandaag van start gegaan. Over een tiental dagen is het ook Offerfeest. September is dan ook een financieel moeilijke periode voor de meeste Marokkaanse gezinnen. Video !
Lees meer
Marokkaanse komiek Rachid Rafik heeft een hilarische sketch online gezet over het begin van het nieuw schooljaar en de kosten ervan voor Marokkaanse huishoudens. Lachen !
De kosten van Marokkaanse huishoudens stijgen met 300% tijdens de maand Ramadan. Dat stelt Driss Khoudry, financiële coach gespecialiseerd in gezinsbudget.
Het militair budget van Marokko gaat in de komende jaren blijven toenemen volgens een nieuw onderzoek van het Amerikaans adviesbureau Frost & Sullivan.
Koning Mohammed VI heeft zaterdag de startsein gegeven van een gigantisch ontwikkelingsplan voor Al Hoceima. Het project loopt over vijf jaar en zal 6,515 miljard dirham kosten.
Marokko en Qatar hebben zondag een overeenkomst gesloten dat aan Marokkaans onderwijspersoneel de mogelijkheid geeft om vanaf volgend schooljaar in Qatar te gaan werken.