22 januari 2012 - 09:24 - Marokko
Marokkaanse minister van Buitenlandse Zaken Saâdeddine El Othmani, zal volgende week maandag en dinsdag officieel op bezoek zijn in Algerije.
Saâdeddine El Othmani zal er zijn Algerijnse collega Mourad Medelci en de Algerijnse president Abdelaziz Bouteflika ontmoeten.
Deze eerste verplaatsing van Saâdeddine El Othmani in het buitenland, is ook het eerste officiëel bezoek van een Marokkaanse minister van Buitenlandse Zaken in Algerije sinds 2003.
Op 6 november had Mohammed VI verklaard dat een definitieve oplossing van het Sahara-conflict, de bouw van een Grote Arabische Maghreb mogelijk zou maken. De koning had toen voor de zoveelste keer Algerije uitgenodigd haar grenzen te openen.
In december had Premier Benkirane ook laten weten dat de normalisering van de betrekkingen met Algerije, zouden leiden tot een definitieve oplossing van het Sahara-conflict.
Lynk & Co verovert Marokko met wagens van de toekomst
Rekening van 38.000 euro na weekje Marokko, Orange reageert
Schokkend: kakkerlak in tajine in Rabat
Marokko blokkeert lading runderen, duizenden dieren vast in haven
Incident op luchthaven Marokko: passagiers Ryanair opgesloten (video)
Spanningen tussen PSG en Achraf Hakimi na interview
Lynk & Co verovert Marokko met wagens van de toekomst
Schokkend: kakkerlak in tajine in Rabat
Incident op luchthaven Marokko: passagiers Ryanair opgesloten (video)
Moordzaak Anouar in Tanger: familie wijst naar broers
Politieke aardbeving verwacht na corruptieonderzoek in Marokko
Vakantie in Marokko? De 10 must-buys!
Marokko kiest voor Russische technologie
"Dit had ik nooit verwacht": Britse influencer in shock na trip in Marokko (video)