Zoeken

Saad Lamjarred mag van Frankrijk niet naar Marokko

7 augustus 2018 - 13:50 - Cultuur

Geschreven door Fouad Badel

Saad Lamjarred mag niet naar Marokko. De Franse justitie heeft hem verboden om Eid ul-Adha in zijn geboorteland door te brengen.

Volgens het tijdschrift Sayidati vroeg de zanger van ’Let Go’ en ’Ghazali’ onlangs toestemming aan de rechter om de feestdagen met zijn familie in Marokko door te brengen.

De weigering van de Franse justitie komt als een verrassing voor Lamjarred die in de afgelopen maanden al twee keer toestemming kreeg om het koninkrijk te bezoeken. De eerste keer was tijdens de Ramadan en de tweede keer voor de opnames van de clip van ’Casablanca’ in onder meer Dakhla.

Saad Lamjarred wordt in Frankrijk vervolgd voor de aanranding van een jonge vrouw in een hotel in Parijs in oktober 2016.

Lees meer

Saad Lamjarred betaalde 150.000 euro borgtocht

Saad Lamjarred werd eerder deze week in Frankrijk vrijgelaten maar blijft onder toezicht van de justitie na een nieuwe klacht voor verkrachting.

Chada FM weigert Saad Lamjarred te boycotten

Zolang hij niet schuldig wordt verklaard zal de Marokkaanse radiozender Chada FM de liedjes van Saad Lamjarred blijven uitzenden.

Saad Lamjarred in Dakhla voor nieuwe clip

Saad Lamjarred werkt momenteel aan de opnames van zijn nieuwe clip en koos daarvoor het zuid-Marokkaanse Dakhla.

Saad Lamjarred in Marokko ondanks verbod om Frankrijk te verlaten

Saad Lamjarred zou naar Marokko zijn teruggekeerd ondanks dat hij vanwege lopende rechtszaken, Frankrijk niet mag verlaten. Zijn moeder ontkent maar de media houden vol dat hij...

Saad Lamjarred volgende week de cel terug in?

De situatie wordt benarder voor Saad Lamjarred. De Marokkaanse zanger moet op 18 september opnieuw voor de rechter verschijnen die zal beslissen of hij opnieuw wordt vastgezet.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team