5 februari 2025 - 17:10 - Wereld
Een Ryanair-vlucht vanuit Marrakech met 167 passagiers aan boord kon dinsdagochtend niet landen op de luchthaven van Tours in Frankrijk vanwege dichte mist. Het vliegtuig werd omgeleid naar Limoges. De passagiers werden vervolgens met een bus naar Tours gebracht, waardoor ze aanzienlijke vertraging opliepen.
Ook de terugvlucht naar Marrakech ondervond hinder van het slechte weer. 196 passagiers moesten in Tours in de vertrekhal wachten op de vertraagde vlucht. Mickaël Toma, de directeur van de luchthaven, bevestigde tegenover Ici Touraine dat de mist de oorzaak was van de verstoring.
Lees ook: Vlucht Royal Air Maroc vertrekt met 24 uur vertraging
Dit was al de tiende vlucht sinds het begin van de herfst die moest worden omgeleid vanwege mist. De luchthaven heeft de gestrande passagiers voorzien van eten en drinken. De verwachting was dat de vlucht naar Marrakech rond 15.30 uur zou vertrekken, mits de weersomstandigheden verbeterden.
Marokkaans vastgoed illegaal vanuit Europa verworven
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Khadija weigerde avances en werd verminkt, zware celstraf
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Nieuw record verbroken in Marokko
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Algerije beschuldigt Marokko van "stelen" couscous
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots
Marokkaanse courgette nekt Europese boeren
Gedwongen tot huwelijk in Marokko, daarna tot seks: Ariane’s strijd
Verplichte cursus voor Marokkanen vóór aankomst in Vlaanderen