Russische Premier Dmitri Medvedev in oktober in Marokko
De Russische Premier Dmitri Medvedev wordt in oktober voor een officieel bezoek in Marokko en Algerije verwacht.
19 april 2017 - 18:40 - Marokko
De Russische autoriteiten hebben de procedure vergemakkelijkt voor Marokkanen die een visum willen aanvragen om Rusland te bezoeken.
“Ik heb de lijst van landen goedgekeurd waarvan de onderdanen recht hebben op een voorkeursbehandeling. Zakenmannen en toeristen zullen niet meer aan de traditionele procedure voor visumaanvragen worden onderworpen”, aldus de Russische Premier Dmitri Medvédev in een verklaring.
De onderdanen van Marokko en zestien andere landen zullen het Russische Verre Oosten via de vrije haven van Vladivostok met een vergemakkelijkt visa procedure kunnen bezoeken. De visa zijn geldig voor 30 dagen met een verblijf van maximaal 8 dagen.
Behalve Marokko hebben ook Algerije, Tunesië, Bahrein, Brunei, Qatar, Koeweit, Oman, Saoedi-Arabië, de Verenigde Arabische Emiraten, Turkije, Iran, India, China, Noord-Korea, Mexico, Singapore en Japan recht op deze voorkeursbehandeling. Met deze maatregel hoopt de Russische regering meer toeristen naar de regio aan te trekken.
Lees meer
De Russische Premier Dmitri Medvedev wordt in oktober voor een officieel bezoek in Marokko en Algerije verwacht.
Marokko is het veiligste land in de regio Midden-Oosten Noord-Afrika. Dat blijkt uit een nieuw rapport van het Brits adviesbureau Control Risks.
Ondanks de wil van Marokko om een economische leider in Afrika te worden, blijft het moeilijk voor Afrikanen om het land te bezoeken vanwege de visumplicht.
Adviesbureau Arton’s Capital’s heeft een nieuw index uitgebracht van beste paspoorten ter wereld. Marokko is 138 van 199 landen.
De antiterrorisme rechtbank van Salé heeft vier verdachten die verheugd hadden gereageerd op de moord op de Russische ambassadeur in Turkije veroordeeld.