Buitenlandse dood aangetroffen in Agadir
Een 24-jarige Franse vrouw is dindsag dood aangetroffen in haar woning in de wijk Talborjte te Agadir. Ze woonde al meerdere jaren in Marokko.
- Marokko
Een Duitse muzikant werd woensdag dood aangetroffen in een bos van de gemeente Ounagha, op een kleine kilometer afstand van Essaouira
Robert Daniel, 48, toonde verwondingen aan het hoofd. Zijn lichaam werd ontdekt door de politie tijdens een zoekactie, gestart nadat hij vermist was opgegeven door zijn vrouw.
Het slachtoffer verliet zijn huis maandag om 16u met zijn honden voor een wandeling in het bos. Volgens de politie zou hij van een klif zijn gevallen.
Lees meer
Een 24-jarige Franse vrouw is dindsag dood aangetroffen in haar woning in de wijk Talborjte te Agadir. Ze woonde al meerdere jaren in Marokko.
Een Franse toerist, in de nek gestoken met een scherp voorwerp, werd vorige week dood aangetroffen in zijn huis in Tamraght, 15 km ten zuiden van Agadir, door de Koninklijke...
Een 20-jarige Marokkaan is woensdag gearresteerd door de politie in El Jadida, voor de moord op een Brit dat op 4 juli dood is gevonden.
Een Fransman is vrijdag verdronken voor een strand van Essaouira, in het zuiden van Marokko. Het slachtoffer, 53, woonde in Essaouira.
Vier verkoolde lichamen zijn op dinsdag gevonden door de lokale autoriteiten van Ain Omra, regio Meknes.