9 juni 2012 - 23:58 - Sport
Marokko en de Ivoorkust hebben vanavond 2-2 gelijkspel gespeeld in het stadion van Marrakech, in de tweede dag van de kwalificatie voor het WK 2014.
De Ivorianen openden de score in de 8e minuut op een doel van Salomon Kalou. Pas in de 40e minuut haalde Marokko zijn tegenstander in dankzij een penalty van kapitein Houssine Kharja.
Abib Kolo-Touré gaf opnieuw het voordeel aan de Ivorianen in de 60e minuut, maar Marokko dat duidelijk wou winnen, heeft in de laatste seconden van het spel zijn achterstand weten in te halen dankzij Hamza Abourazzouk.
Marokko, dat ook tegen Gambia gelijkspel speelde (1-1) op 2 juni, zal een derde kwalificatiewedstrijd op 22 maart 2013 spelen tegen Tanzania.
In Marokko wordt er vanavond maar één vraag gesteld. Wordt Eric Gerets bedankt, zoals Mohamed Ouzzin, minister van Sport, daar deze week op zinspeelde?
Land | Wedstrijden | Doelen voor | Doelen tegen | Punten |
---|---|---|---|---|
Ivoorkust | 2 | 4 | 2 | 4 |
Marokko | 2 | 3 | 3 | 2 |
Gambia | 1 | 1 | 1 | 1 |
Tanzania | 1 | 0 | 2 | 0 |
Algerije-Rusland: militaire oefeningen aan grens Marokko in november
Goed nieuws voor Marokkaanse huishoudens
Russisch-Oekraïense oorlog opent nieuwe perspectieven voor Marokko
Klant uit bar in Spanje gezet wegens racisme tegen Marokkaan
Beste Marokkaanse banken volgens Forbes
Marokko en Spanje werken samen om zieke baby te redden
Ajax wil contract Ihattaren ontbinden wegens vermeende banden met Mocromaffia
Noussair Mazraoui onderaan salarisranking Bayern München
Manchester United niet unaniem over komst Hakim Ziyech
WK 2022: wat staat Vahid Halilhodzic te wachten?
Ihattaren terug op trainingsveld bij Ajax
Marokko is Afrikaanse kampioen beachvolleybal
Mohammed Hamdi vijfvoudig Spaans kampioen kickboksen
Achraf Hakimi opnieuw uitgejouwd door Israëlische voetbalfans