9 juni 2012 - 23:58 - Sport
Marokko en de Ivoorkust hebben vanavond 2-2 gelijkspel gespeeld in het stadion van Marrakech, in de tweede dag van de kwalificatie voor het WK 2014.
De Ivorianen openden de score in de 8e minuut op een doel van Salomon Kalou. Pas in de 40e minuut haalde Marokko zijn tegenstander in dankzij een penalty van kapitein Houssine Kharja.
Abib Kolo-Touré gaf opnieuw het voordeel aan de Ivorianen in de 60e minuut, maar Marokko dat duidelijk wou winnen, heeft in de laatste seconden van het spel zijn achterstand weten in te halen dankzij Hamza Abourazzouk.
Marokko, dat ook tegen Gambia gelijkspel speelde (1-1) op 2 juni, zal een derde kwalificatiewedstrijd op 22 maart 2013 spelen tegen Tanzania.
In Marokko wordt er vanavond maar één vraag gesteld. Wordt Eric Gerets bedankt, zoals Mohamed Ouzzin, minister van Sport, daar deze week op zinspeelde?
Land | Wedstrijden | Doelen voor | Doelen tegen | Punten |
---|---|---|---|---|
Ivoorkust | 2 | 4 | 2 | 4 |
Marokko | 2 | 3 | 3 | 2 |
Gambia | 1 | 1 | 1 | 1 |
Tanzania | 1 | 0 | 2 | 0 |
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten