20 maart 2017 - 13:59 - Economie
De fabriek van Renault in Tanger heeft vorig jaar ruim 345.000 voertuigen geproduceerd. Dit aantal zal in 2017 ver worden overschreden.
In Marokko wordt daarmee tussen 12 en 15% geproduceerd van alle Renault voertuigen die in de fabrieken van de Franse automaker worden gemonteerd. Dat verklaarde de CEO van Renault Marokko tijdens een toespraak op het Forum Africa Development van Attijariwafa Bank.
Volgens l’Economiste zullen tegen eind dit jaar in de Renault fabrieken van Tanger en Casablanca minimaal 400.000 voertuigen worden geproduceerd.
De automaker investeert massaal om de productie in Marokko te verbeteren. De groep heeft enkele maanden terug al 20 miljoen euro geïnvesteerd in een nieuwe assemblagelijn voor de Logan MCV. Dit model moest in Roemenië worden gemonteerd maar de productie werd op het laatste moment naar Tanger verplaats waar 600 mensen werden aangeworven.
Lees meer
Renault wil dit jaar een record aantal voertuigen in Marokko produceren. De Franse automaker hoopt tegen eind december 340.000 auto’s in het koninkrijk te fabriceren.
Goed nieuws voor de fabriek van Renault in Tanger. De Logan MCV die tot nu toe in Roemenië werd geproduceerd, zal heel binnenkort in de noord-Marokkaanse stad worden gemaakt.
Nieuwe prestatie voor autofabrikant Renault, die een record heeft verbroken met de fabricatie van ruim 400.000 voertuigen in zijn twee fabrieken in Marokko.
Duizenden mensen, bedrijven en instellingen in 150 landen zijn in de afgelopen dagen getroffen door een wereldwijde cyberaanval. Ook in Marokko!
Een Marokkaans bedrijf heeft tientallen miljoenen dirhams geïnvesteerd om accu’s te produceren voor de Franse automaker Renault.
De Franse automaker Renault gaat in Tanger een vierde model van het merk Logan gaan produceren.
De fabriek van Franse automaker Renault in Tanger is een groot succes. In slechts zes maanden tijd heeft de fabriek ruim 135.000 voertuigen geëxporteerd.
Een bedrag van 1,2 miljard dirham werd onlangs toegekend voor de bouw van een nieuwe autoruitenfabriek in Kenitra. Dat gebeurt in een joint venture tussen AGC Automotive en...
Na Renault en Peugeot denkt een derde autofabrikant eraan om volgend jaar een fabriek in Marokko te openen.
Renault blijft populair in Marokko. De Franse autofabrikant verkocht het meest aantal auto’s in het koninkrijk in de eerste vijf maanden van het jaar.