Zoeken

Bni Bouayach: celstraffen en miljoenen boetes

26 april 2012 - 14:30 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De rechtbank in Al Hoceima heeft zes relschoppers, aangehouden tijdens de incidenten in Bni Bouayach, veroordeeld tot celstraffen gaande van 4 tot 6 jaar.

Ook zullen ze samen een boete van 2 miljoen dirham moeten betalen aan de Rijksdienst van elektriciteit (ONE).

De hoofdverdachte kreeg 6 jaar cel, één verdachte 5 jaar cel en de vier anderen 4 jaar cel. Zij werden allen schuldig bevonden van verzet tegen de politie, schade aan privé-eigendommen en gewapende samenkomsten.

Eind maart had dezelfde rechtbank al 21 mensen berecht voor hun deelname aan de rellen in Bni Bouayach. De straffen gingen van tien maanden cel tot vrijspraak.

Lees meer

Bni Bouayach: rechter spreekt celstraffen uit

De rechtbank van Al Hoceima heeft donderdagavond éénentwintig personen veroordeeld voor hun deelname aan de rellen in Bni Bouayach. De straffen gaan van vrijspraak tot tien...

Politieagent pleegt zelfmoord in gevangenis Salé

Een corrupte politieagent van de brigade van Chefchaouen, heeft zichzelf zaterdag opgehangen in zijn cel in de gevangenis van Salé.

PJD vraagt onderzoek naar rellen in Rif-regio

De Gerechtigheid en Ontwikkeling Partij (PJD) eist een onderzoek naar de recente rellen in Bni Bouayach en een aantal andere steden in de Rif-regio (Noorden van Marokko).

Leden sekte "Al Jamaa Mahdaouiya" naar cel

Acht leden van de sekte "Al Jamaa Mahdaouiya" ontmanteld in maart, kregen straffen variërend van vrijspraak tot drie jaar gevangenis.

Ait Bouayach: nog meer gevangenisstraffen

Het Hof van Beroep van Al Hoceima heeft opnieuw celstraffen uitgesproken tegen twee personen betrokken bij de rellen van Bni Bouayach.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team