9 juli 2024 - 07:00 - Sport
PSV heeft eindelijk beet: Lees ook: Couhaib Driouech (22) is de nieuwste aanwinst van de Eindhovense club. De Atlas Leeuw komt over van Excelsior en tekent een contract tot medio 2029. PSV betaalt naar verluidt 3,5 miljoen euro voor de Rotterdammer.
Een overstap van Couhaib Driouech naar PSV ging afgelopen winter niet door, maar de club bleef geïnteresseerd. De aanvaller was de afgelopen seizoenen een belangrijke kracht bij Excelsior met 16 goals en 16 assists in 101 wedstrijden. Driouech begon zijn carrière in de jeugdopleiding van Heerenveen.
Lees ook: Couhaib Driouech: "Marokko boven alles"
Directeur voetbalzaken Earnest Stewart is verheugd met de komst van Driouech: "Het is een speler met ontzettend veel kwaliteiten Door zijn snelheid en techniek kan hij kansen creëren en afronden. Hij heeft bij Excelsior Rotterdam bewezen dat hij onder druk kan presteren en ook dan zijn stempel op wedstrijden kan drukken. Ik ben blij dat het gelukt is."
Lees ook: Marokkaans elftal: Hervé Renard als redder?
Ook Driouech zelf is blij met zijn transfer naar PSV: "Ik ben heel blij dat ik hier ben en het PSV-shirt mag aantrekken. Voor mij is het echt een eer om hier te mogen spelen. Ik was vorige week nog op vakantie met Ismael Saibari en hij zei dat ik gek zou zijn als ik niet zou komen."
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Ticketprijzen Marokko-Niger: 100 tot 20.000 dirham!
Halve finale Marokko-Senegal: om hoe laat en op welke zenders
Hakim Ziyech verlaagt salariseisen
Zege op Tanzania levert Marokkaans elftal flinke premie op
Fenerbahçe vindt koper voor Sofyan Amrabat
Van clubloos tot miljoenentransfer: Marokkaanse voetballers op de markt