21 december 2017 - 14:30 - Marokko
Koning Felipe VI van Spanje en zijn vrouw Letizia worden op 9 januari in Marokko verwacht voor een driedaagse staatsbezoek.
Dit bezoek werd herhaaldelijk uitgesteld, met name vanwege de politieke crisis in Catalonië. Diplomatieke bronnen bevestigden aan ABC dat Felipe VI op 9 januari in Marokko werd verwacht op uitnodiging van Koning Mohammed VI.
Het programma van Felipe VI in Marokko werd nog niet officieel bekendgemaakt. Volgens ABC zal de Spaanse monarch aan meerdere culturele en economische evenmenemnte deelnemen, waaronder een economische forum in Casablanca waaraan tientallen Marokkaanse en Spaanse ondernemers zullen deelnemen.
Er zullen ook gesprekken zijn over de samenwerking in de strijd tegen de illegale immigratie en het terrorisme die volgens de krant "uitstekend is". Koning Mohammed VI en Felipe VI zullen tevens ook spreken over de bijeenkomst op hoog niveau die volgend jaar tussen de twee landen gepland staat.
Lees meer
Het bezoek van Felipe VI en zijn vrouw Letizia aan Marokko is tot maart uitgesteld. De Koning van Spanje werd van 9 tot 11 januari in het koninkrijk verwacht.
Felipe VI van Spanje wordt op 9 januari voor een officieel bezoek in Marokko verwacht.
Na meerdere uitstellen zal Koning Felipe VI van Spanje op 13 en 14 februari een officieel bezoek aan Marokko brengen. Dat bevestigt het Koningshuis.
Felipe VI van Spanje wordt in het eerste kwartaal van volgend jaar voor een staatsbezoek in Marokko verwacht.
Na meerdere uitstellen en een groot aantal geruchten staat de datum van het officieel bezoek van Koning Felipe VI van Spanje en zijn vrouw Letizia aan Marokko eindelijk vast.
Het bezoek van Koning Felipe VI van Spanje aan Marokko is opnieuw uitgesteld. De Spaanse regering "blijft zoeken naar een datum" voor een bezoek van de monarch.
Na meerdere uitstellen hebben de Spaanse autoriteiten besloten om de keuze van een datum voor een staatsbezoek van Koning Felipe VI aan Marokko over te laten.
Koning Mohammed VI is donderdagavond in Libreville in Gabon aangekomen voor een kort bezoek.
Koning Felipe VI van Spanje en zijn vrouw Letizia hebben donderdag een bezoek gebracht aan het Mohammed V mausoleum waar de Marokkaanse Koningen Mohammed V en Hassan II begraven...
Een korte video van Koning Mohammed VI en zijn vrouw Lalla Salma in Frankrijk werd gisteren op sociale media gedeeld.