Discreet verjaardagsfeest voor Lalla Salma
Slecht twee dagen na de verjaardag van Kroonprins Moulay Hassan, heeft de koninklijke familie van Marokko zondag de verjaardag van Prinses Lalla Salma gevierd.
22 maart 2015 - 19:50 - Marokko
Prinses Lalla Salma heeft vorig weekend met haar kinderen Kroonprins Moulay Hassan en Prinses Lalla Khadija, op het Djemaa El Fna plein in Marrakech gedineerd.
Volgens Al Michaal werden de vrouw van Koning Mohammed VI en haar kinderen van op afstand gevolgd door enkele lijfwachten.
Het gezinnetje stopte even bij de populaire slangenbezweerders en verhalenvertellers alvorens bij het traditioneel restaurant ’Chez Simo’ te gaan eten.
Nog steeds volgens de krant bestelde Lalla Salma een tanjia, satés, een gestoomd schapenhoofd, zeevruchten en Marokkaanse slaatjes.
Na hun maaltijd bedankte de prinses de restauranteigenaar en nam nog een glaasje thee alvorens te betalen en het populaire plein te verlaten.
Lees meer
Slecht twee dagen na de verjaardag van Kroonprins Moulay Hassan, heeft de koninklijke familie van Marokko zondag de verjaardag van Prinses Lalla Salma gevierd.
Prinses Lalla Salma viert vandaag haar 38e verjaardag. De vrouw van Koning Mohammed VI bevindt zich sinds zaterdag met haar gezin in de Verenigde Arabische Emiraten.
Prinses Lalla Salma werd afgelopen weekend met haar kinderen, Kroonprins Moulay Hassan en Prinses Lalla Khadija, in Marrakech gezien.
Prinses Lalla Salma is de knapste Eerste Dame in Afrika. De vrouw van Koning Mohammed VI werd verkozen door people-website Africancradle.
Prinses Lalla Salma werd woensdagavond op het Djemaa El Fna plein in Marrakech gezien. Ze wandelde samen met haar dochter op het plein en stapte meerdere boetiekjes binnen.