17 januari 2018 - 11:10 - Economie
Prinses Lalla Asmae wil in de landbouwsector investeren en is daarvoor een samenwerking aangegaan met de zakenman en voormalige voorzitter van de Koninklijke paardensport federatie, Rachid Fahmane.
De zuster van Koning Mohammed VI verwierf in november vorig jaar via haar holding Yano Participation, 50% van het kapitaal van Atlas Citrus, tot dan eigendom van Rachid Fahman, tevens baas van Ansab holding, ook aanwezig in de steengroeven, bouw en visserijsector.
Atlas agrumes bezit 1400 hectare landbouwgrond en exporteert 16.000 ton sinaasappelen per jaar naar Rusland, de Verenigde Staten en Canada. Het bedrijf produceert ook ruim 10.000 ton mandarijnen en andere citrusvruchten. In 2016 behaalde de groep een omzet van 63,3 miljoen dirham.
Lalla Asmae richtte in september 2016 al het landbouwbedrijf Terfert op. Het filiaal va Yano Participation wordt geleid door Aziz Benzzoubeir.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Oneerlijke Concurrentie? Europa klaagt over Marokkaanse avocado-import
Marokko pompt honderden miljarden in transformatie
Doorbraak in Marokkaans gasproject in Tendrara
Grote Zwitserse groep vestigt zich in Marokko
Marokko zoekt LNG-terminal voor Nador West Med
Export watermeloenen naar EU, Marokko verliest
Woede in Casablanca om peperdure waterrekening
Sluiting B.Laban-winkels in Egypte door schadelijke bacterie: volgt Marokko?