29 april 2013 - 16:30 - Marokko
Een gemaskerde man met een zwaard heeft vorige geprobeerd een bankagentschap van de CIH in Safi te beroven. Omringd door klanten van de bank, werd hij bang en sloeg op de vlucht.
De motorpolitie wist hem niet ver van de bank aan te houden. Na hebben te hebben ontwapend en de sjaal die zijn gezicht bedekte te hebben verwijdert, bleek het om één van hun collega’s te gaan.
De criminele agent, een 32-jarige brigadier, is getrouwd en heeft een kind. Door psychische problemen was hij onlangs overgeplaatst en was zijn dienstwapen afgenomen.
Tijdens zijn verhoor gaf hij een eerdere overval toe aan de politie. Zo was hij medio-maart gaan lopen met 25.000 dirham van een andere bank in Safi.
In de afgelopen maanden werden ook overvallen gepleegd op een bank, een geldtransfer agentschap en een postkantoor in Safi. De politie is nog op zoek naar de daders.
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Marokko’s auto-industrie groeit, Spanje onder druk
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf