Zoeken

Marokko-Spanje: 2,4 ton drugs in zee gedumpt na achtervolging

- Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Drugssmokkelaars die hasj vervoerden tussen Marokko en Spanje hebben tijdens een achtervolging met de Guardia civil 2,4 ton drugs in zee gegooid.

In een verklaring bericht de Guardia civil dat de hasj door de politie uit het water werd gehaald na een achtervolging in de Straat van Gibraltar.

Volgens de Spaanse veiligheidsdienst werd de drugs in een krachtige motorboot vervoerd. De smokkelaars moesten hun lading dumpen maar wisten op tijd rechtsomkeer te maken en naar Marokko terug te keren.

De drugs moest op een strand van Punta Carnero in Algeciras worden geleverd en was voor verschillende landen in Europa bestemd.

Lees meer

Marokko: achtervolging tussen militairen en drugssmokkelaars

Een mobiele eenheid van de Royal Armed Forces heeft in de nacht van donderdag op vrijdag een drugssmokkel verijdeld in de regio van Gueltat Zemmour, in de Marokkaanse Sahara.

Indrukwekkende achtervolging tussen go-fast uit Marokko en politie (video)

De Spaanse politie heeft maandag de achtervolging ingezet op een go-fast boot afkomstig uit Marokko en volgeladen met drugs.

Marokko: drugssmokkelaars gooien ton hasj in zee tijdens achtervolging

Een patrouille van de Marokkaanse koninklijke marine heeft eerder deze week een drugssmokkel tegengehouden in de Middellandse zee.

Marokko: 15 ton drugs onderschept in Tanger

Bij een nieuwe antidrugsactie heeft de politie in Tanger op woensdag ruim 15 ton drugs onderschept.

Marokko: leger onderschept 1,5 ton hasj

Militairen hebben zaterdag in Tanger een drugsmokkel naar Europa kunnen voorkomen. De smokkelaars werden met 1,5 ton hasj in een SUV betrapt.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team