Zoeken

Marokko-Spanje: 2,4 ton drugs in zee gedumpt na achtervolging

27 augustus 2018 - 15:20 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Drugssmokkelaars die hasj vervoerden tussen Marokko en Spanje hebben tijdens een achtervolging met de Guardia civil 2,4 ton drugs in zee gegooid.

In een verklaring bericht de Guardia civil dat de hasj door de politie uit het water werd gehaald na een achtervolging in de Straat van Gibraltar.

Volgens de Spaanse veiligheidsdienst werd de drugs in een krachtige motorboot vervoerd. De smokkelaars moesten hun lading dumpen maar wisten op tijd rechtsomkeer te maken en naar Marokko terug te keren.

De drugs moest op een strand van Punta Carnero in Algeciras worden geleverd en was voor verschillende landen in Europa bestemd.

Lees meer

Marokko: 15 ton drugs onderschept in Tanger

Bij een nieuwe antidrugsactie heeft de politie in Tanger op woensdag ruim 15 ton drugs onderschept.

Drugsnetwerk tussen Marokko en Spanje opgerold (video)

Opnieuw een mooie vangst voor de Spaanse Guardia Civil. Een criminele organisatie die drugs smokkelde tussen Marokko en Spanje werd enkele dagen geleden opgerold.

Marokko: leger onderschept 1,5 ton hasj

Militairen hebben zaterdag in Tanger een drugsmokkel naar Europa kunnen voorkomen. De smokkelaars werden met 1,5 ton hasj in een SUV betrapt.

Marokko: achtervolging tussen gendarmerie en motorboot bij Martil

Het was geen drugssmokkel maar een poging om illegaal naar Spanje te emigreren. De gendarmerie zette in de nacht van zaterdag op zondag de achtervolging in op een go-fast boot...

Marokkanen komen om tijdens achtervolging op volle zee

Twee Spaanse Marokkanen zijn in de nacht van zondag op maandag omgekomen tijdens een achtervolging met de politie in de Straat van Gibraltar.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team