Zoeken

Politie reageert op video schietincident Tanger

- Marokko

Geschreven door Laila A.

In de afgelopen dagen werd een video van een schietincident tussen agenten en drugssmokkelaars in Tanger op speciale media gedeeld.

De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft op de zaak gereageerd. In een verklaring laat de dienst weten dat het schietincident niet in Marokko plaatsvond.

Het filmpje werd in werkelijkheid op 14 november dit jaar op YouTube gedeeld en heeft betrekking tot rellen in het Libanese Tripoli.

Bij de botsingen kwamen twee mensen om het leven en raakte één persoon gewond. Meerdere Libanese media berichtten over het voorval op 11 november.

Lees meer

Rellen in opvangcentrum voor migranten in Laayoune, acht gewonden

In een opvangcentrum voor migranten in Laayoune, in het zuiden van Marokko, zijn op vrijdag 1 mei rellen uitgebroken. Tientallen migranten probeerden uit het centrum te ontsnappen.

Marokko: bestuurder die zich omgekeerd achter stuur filmde opgepakt (video)

Een jonge bestuurder die zichzelf al rijdend, met het hoofd tegen het stuur en zijn telefoon in handen filmde, is zaterdag door de politie in Casablanca gearresteerd.

Jongeman die kritiek uitte op Mohammed VI vraagt om vergiffenis (video)

Een jongeman uit Tetouan heeft in een video op sociale media na een kritiek bericht te hebben gedeeld, vergiffenis gevraagd aan Koning Mohammed VI.

Schietincident bij grens Marokko

Bij de grensovergang van Bir Guendouz tussen Marokko en Mauritanië vond afgelopen zaterdag een schietincident plaats.

Marokko: politie reageert op gewelddadig filmpje

De politie heeft op een filmpje gereageerd waarin twee meisjes met geweld worden behandeld door een bestuurder in het Marokkaanse Khouribga.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team