Marokko: politie ontkent aanval vrouw door seriemoordenaar
In Marokko werd in de afgelopen dagen een video van een mesaanval op een vrouw massaal gedeeld. De agressie zou het werk zijn van een gezochte seriemoordenaar.
20 november 2019 - 13:50 - Marokko
In de afgelopen dagen werd een video van een schietincident tussen agenten en drugssmokkelaars in Tanger op speciale media gedeeld.
De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft op de zaak gereageerd. In een verklaring laat de dienst weten dat het schietincident niet in Marokko plaatsvond.
Het filmpje werd in werkelijkheid op 14 november dit jaar op YouTube gedeeld en heeft betrekking tot rellen in het Libanese Tripoli.
Bij de botsingen kwamen twee mensen om het leven en raakte één persoon gewond. Meerdere Libanese media berichtten over het voorval op 11 november.
Lees meer
In Marokko werd in de afgelopen dagen een video van een mesaanval op een vrouw massaal gedeeld. De agressie zou het werk zijn van een gezochte seriemoordenaar.
Een man heeft tijdens een familieruzie in het noord Marokkaanse Tetouan meerdere keren met een jachtgeweer geschoten. Dat bevestigden de plaatselijke autoriteiten.
Een jongeman uit Tetouan heeft in een video op sociale media na een kritiek bericht te hebben gedeeld, vergiffenis gevraagd aan Koning Mohammed VI.
Bij de grensovergang van Bir Guendouz tussen Marokko en Mauritanië vond afgelopen zaterdag een schietincident plaats.
In een opvangcentrum voor migranten in Laayoune, in het zuiden van Marokko, zijn op vrijdag 1 mei rellen uitgebroken. Tientallen migranten probeerden uit het centrum te ontsnappen.