Peuter komt om door zware windstoten in Marrakech
Een kindje van 4 jaar is woensdag in Chichoua in de regio van Marrakech overleden na de instorting van een muur door de zware windstoten.
- Marokko
In het Marokkaanse Tiznit is een 2-jarig kindje in een wasmachine gestorven. Volgens Al Akhbar was het spelend kind in de trommel gekropen.
De moeder zou de peuter niet hebben gezien en de wasmachine in gang hebben gezet. Toen ze besefte dat het kindje vast zat probeerde ze de machine te openen.
Toen dat lukte was het kindje nog levend. De vrouw riep om hulp en buren belden de hulpdiensten. Het kindje stierf op weg naar het ziekenhuis.
Het parket heeft een onderzoek geopend naar de dood van het kind en een autopsie op het lichaam bevolen.
Lees meer
Een kindje van 4 jaar is woensdag in Chichoua in de regio van Marrakech overleden na de instorting van een muur door de zware windstoten.
In het Ibn Roshd ziekenhuis in Casablanca is begin deze week een dode baby gevonden in een toilet. Het kindje werd door een kuisvrouw in een vuilbak ontdekt.
Een kindje van vier is twee dagen nadat hij was gebeten door een hond met hondsdolheid in een ziekenhuis in Casablanca overleden.
In Tanger heeft de politie een pedofiel aangehouden die zijn stiefdochtertje van 2 jaar als seksslaaf vasthield.
Fouzia is 32 en zowel fysiek als mentaal gehandicapt. Zij werd negen maanden geleden verkracht en beviel enkele dagen terug van een kindje in El Jadida. Haar verkrachter loopt...