Zoeken

Pepsi maakt einde aan samenwerking met Saad Lamjarred

3 november 2016 - 14:32 - Cultuur

Geschreven door Laila A.

Pepsi heeft een einde gemaakt aan de samenwerking met Saad Lamjarred. De Marokkaanse zanger wordt in een Parijse gevangenis vastgehouden voor verkrachting.

De Amerikaanse groep vreest dat de zaak het imago van de frisdrank aantast. Dat bericht Al Yaoum 24.

De publiciteit met Saad Lamjarred en meerdere Arabische celebrity’s werd sinds april in meerdere landen van het Midden-Oosten uitgezonden.

De zanger van « M3allem » werd vorige week gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen. Hij wordt ervan verdacht een 20-jarige vrouw in de Franse hoofdstad te hebben misbruikt.

Lees meer

Saad Lamjarred gaat confrontatie aan met slachtoffer

In de komende week zal naar verwachting een confrontatie worden geregeld tussen Saad Lamjarred en de jonge vrouw die hem van verkrachting beschuldigt.

Verkrachtingsaangifte tegen Saad Lamjarred in VS ingetrokken

De aangifte voor verkrachting tegen Saad Lamjarred in de Verenigde Staten is ingetrokken. De Albanese vrouw die de zanger beschuldigde wil hem niet meer vervolgen.

Saad Lamjarred mogelijk voor 500.000 euro borgtocht vrij

Saad Lamjarred komt volgende week mogelijk vrij. De zanger hoopt op een voorwaardelijke vrijlating tegen de betaling van een borgtocht.

Ook Addoha wil niet meer met Saad Lamjarred werken (video)

Addoha heeft net zoals Pepsi een einde gemaakt aan de samenwerking met Saad Lamjarred. De Marokkaanse vastgoedgigant heeft maandag alle affiches met de zanger laten weghalen.

Saad Lamjared in Parijs gearresteerd voor verkrachting

Saad Lamjarred werd woensdag in Parijs gearresteerd voor gijzeling en verkrachting. De zanger moest eind deze week een concert in de Franse stad geven.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team