Woedende reizigers op luchthaven Casablanca (video)
Vrijdag was het even wachten op de Mohammed V luchthaven van Casablanca. Vele reizigers, voornamelijk wereld-Marokkanen, moesten urenlang op hun bagage wachten.
- Marokko
Een twintigtal passagiers van een vlucht van Royal Air Maroc naar Brazilië beleefden eerder deze week een echte hel op de Mohammed V luchthaven in Casablanca.
Hespress bericht dat de gedupeerde reizigers ruim 48 uur lang aan hun lot werden overgelaten op de luchthaven. Hun vlucht werd zonder reden geannuleerd, net als een tweede vlucht met een tussenstop in Rome, waarop hen plaatsen waren beloofd.
Royal Air Maroc liet de passagiers urenlang zonder eten of drinken. De reizigers hadden enkel toegang tot vuile toiletten zonder licht. Van de luchtvaartmaatschappij kregen ze geen enkele uitleg.
Ook kregen de passagiers geen hotelkamer aangeboden, zoals de Internationale Burgerluchtvaartorganisatie voorziet bij lange vertragingen.
De passagiers hebben een gezamenlijke klacht ingediend tegen de Marokkaanse luchtvaartmaatschappij. Royal Air Maroc heeft nog niet op het incident gereageerd.
Lees meer
Vrijdag was het even wachten op de Mohammed V luchthaven van Casablanca. Vele reizigers, voornamelijk wereld-Marokkanen, moesten urenlang op hun bagage wachten.
Royal Air Maroc heeft in de afgelopen dagen een stortvloed aan kritiek over zich heen gekregen vanwege de slechte diensten van de luchtvaartmaatschappij.
De bagage van tientallen passagiers van een vlucht van Royal Air Maroc tussen New York en Casablanca, zouden bij aankomst op de Mohammed V luchthaven zijn gestolen.
De handelsrechtbank van Meknes heeft een luchtvaartmaatschappij tot een schadevergoeding van 10.000 dirham veroordeeld als gevolg van een vluchtvertraging.
Thomas Reilly, Britse ambassadeur in Marokko, heeft opnieuw kritiek geuit op Royal Air Maroc op sociale media.