4 februari 2016 - 14:00 - Economie
Alle parkeerbewakers in het Marokkaanse Casablanca zullen binnenkort een salaris ontvangen. Parkeerbedrijf Casa Développement gaat hen een vast contract aanbieden.
De bewakers zullen recht hebben op een salaris gaande van 2300 tot 3200 dirham, sociale zekerheid en een ziektekostenverzekering. Dat vernam Hespress van een stadsverantwoordelijke.
Het parkeerbedrijf heeft reeds een lijst opgesteld van alle parkeerbewakers in de metropool. De oudste bewakers zullen als eersten een contract aangeboden krijgen.
Door de bewakers te contracteren wil Casa Développement ook strijden tegen de hoge en ongecontroleerde prijzen die sommige bewakers in wijken zoals Maarif en Anfa vragen. Deze prijzen kunnen soms oplopen tot 20 dirham!
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Chinees miljardenproject in Marokko: duizenden banen op komst
De gok van Marokko: 30 miljard euro voor groene waterstof
China pompt 18 miljard in Marokko’s duurzame toekomst
Marokko verdedigt omstreden exportbeleid olijven
Sterke Marokkaanse dirham in opmars tegen dollar en euro
Belastingontduiking in Marokko floreert door juridisch gat
Miljardair Patrick Drahi verkoopt Marokkaans callcenter door miljardenschulden
Historische prijsdaling olijfolie in Marokko