Vliegtuig Royal Air Maroc zaait paniek in Marrakech
Een vliegtuig van Royal Air Maroc overvloog op zeer lage hoogte, de landelijke gemeente Tassoultant in de regio van Marrakech, en zaaide daardoor paniek onder de bevolking.
14 februari 2012 - 09:34 - Marokko
De piloot van een Royal Air Maroc vliegtuig dit de verbinding Genève-Casablanca verzekerde, zou opgesloten zijn geraakt in het toilet van het toestel, waardoor algemeen paniek ontstond.
Het vliegtuig zou zelfs op het nippertje ontsnapt zijn aan een crash, was het niet de interventie van de piloot die zich uit het toilet kon bevrijden en het vliegtuig terug onder controle kreeg.
Royal Air Maroc beweert dat het enkel over door de media verspreide geruchten gaat. De piloot heeft nooit vastgezeten in het toilet. Het vliegtuig dat om 18u moest landen, is zelfs een paar minuten te vroeg op de luchthaven Mohammed V in Casablanca aangekomen.
Lees meer
Een vliegtuig van Royal Air Maroc overvloog op zeer lage hoogte, de landelijke gemeente Tassoultant in de regio van Marrakech, en zaaide daardoor paniek onder de bevolking.
Een nieuwe Facebook-pagina werd een paar dagen geleden gecreëerd door ontevreden passagiers van de vlucht AT-764Y van Marokkaanse luchtvaartmaatschappij Royal Air Maroc. Op de...
Een Marokkaanse vrouw is vrijdagavond overleden op een vlucht van Royal Air Maroc tussen Tripoli in Libië, en Casablanca.
Tijdens een Royal Air Maroc vlucht van Casablanca naar de Italiaanse stad Bologna, is een Marokkaanse vrouw bevallen van een zoontje.
Een toestel van Royal Air Maroc tussen Tangeren Amsterdam, kreeg eerder deze week te kampen met een onverwacht technisch probleem, net voor de landing in Schiphol.