Napoli heeft Oussama Idrissi in vizier
SSC Napoli heeft een oogje op Oussama Idrissi. De Marokkaanse international vertrekt deze zomer mogelijk naar Italië.
19 februari 2020 - 12:40 - Sport
Oussama Idrissi zou de aandacht hebben getrokken van meerdere grote Europese clubs, waaronder Everton, AS Roma, West Ham en Leicester.
Calcio Mercato bericht dat de Marokkaanse international het ideaal profiel heeft waarnaar meerdere Europese clubs op zoek zijn. Zijn uitstekende prestaties in de Eredivisie blijven niet onopgemerkt.
Volgens de meest recente berichten in de Britse media zou Everton op het punt staan om de Marokkaanse Nederlander te contracteren. De onderhandelingen met AZ Alkmaar zouden vergevorderd zijn.
Everton zal naar verwachting in de komende dagen een bod doen voor de middenvelder. De club wil sneller zijn dan AS Roma, West Ham en Leicester.
Oussama Idrissi (23) is volgens Transfermarkt 15 miljoen euro waard. Hij is deze maand de tweede beste scorer van de Eredivisie en staat nog tot 2022 onder contract bij AZ Alkmaar.
Lees meer
SSC Napoli heeft een oogje op Oussama Idrissi. De Marokkaanse international vertrekt deze zomer mogelijk naar Italië.
Oussama Idrissi, laatste Marokkaanse-Nederlander die ervoor koos om voor Marokko uit te komen, heeft op de controverse rond de keuze van Mohamed Ihattaren voor Oranje gereageerd.
Oussama Idrissi vertrekt voor vijf jaar naar Sevilla. De Marokkaanse international vertrekt voor 12 miljoen euro.
De beste Marokkaanse internationals hebben hun marktwaarde in de afgelopen jaren flink zien toenemen. Dat blijkt in ieder geval uit een nieuwe ranking van Transfermarkt.
Aziz Doufikar, voormalige Marokkaanse international, heeft de recente berichten in Marokkaanse media over het moeilijk verleden van Hakim Ziyech en zijn vermeende...