Zoeken

Ziyech, Amrabat, Mazraoui en Idrissi dragen bij aan bouw moskee Naarden

25 mei 2020 - 11:20 - Sport

Geschreven door Said A.

Hakim Ziyech, Nordin en Sofyan Amrabat, Noussair Mazraoui, Oussama Idrissi en Ibrahim Afellay hebben allemaal bijgedragen aan de bouw van de nieuwe moskee van Naarden, waar Nordin en Sofyan geboren werden.

Voor de bouw van de As-Salaam moskee hebben de topvoetballers allemaal shirts gedoneerd. De truitjes werden intussen geveild.

Volgens Bussumsnieuws was Nordin Amrabat aanwezig tijdens de veiling. Hij doneerde voor de gelegenheid shirts van de Europa League en de Champions League.

De moskee deelde op Facebook een korte video met Ziyech, Mazraoui en Idrissi die elk hun shirt signeren.

Lees meer

Voetbal: dit zijn de duurste Marokkaanse spelers

De beste Marokkaanse internationals hebben hun marktwaarde in de afgelopen jaren flink zien toenemen. Dat blijkt in ieder geval uit een nieuwe ranking van Transfermarkt.

Ajax vraagt 10 miljoen euro voor Noussair Mazraoui

Noussair Mazraoui mag deze zomer van Ajax Amsterdam vertrekken. De club vraagt 10 miljoen euro voor de Marokkaanse international.

Nordin Amrabat test positief op coronavirus

Nordin Amrabat werd enkele dagen geleden positief getest op het coronavirus. Dat bevestigt zijn club op internet.

Nordin Amrabat waarschijnlijk weg bij Al Nasr

Na Karim El Ahmadi en Younes Belhanda zal ook Nordin Amrabat zijn club deze zomer verlaten. Al Nasr wenst de Marokkaanse international zo snel mogelijk te zien vertrekken.

Marokko werft DJ Belgische Rode Duivels aan

Mousa El Habich, de 43-jarige DJ van de Rode Duivels in België, gaat voor de Atlas Leeuwen werken.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team