Ajax vraagt 10 miljoen euro voor Noussair Mazraoui
Noussair Mazraoui mag deze zomer van Ajax Amsterdam vertrekken. De club vraagt 10 miljoen euro voor de Marokkaanse international.
25 mei 2020 - 11:20 - Sport
Hakim Ziyech, Nordin en Sofyan Amrabat, Noussair Mazraoui, Oussama Idrissi en Ibrahim Afellay hebben allemaal bijgedragen aan de bouw van de nieuwe moskee van Naarden, waar Nordin en Sofyan geboren werden.
Voor de bouw van de As-Salaam moskee hebben de topvoetballers allemaal shirts gedoneerd. De truitjes werden intussen geveild.
Volgens Bussumsnieuws was Nordin Amrabat aanwezig tijdens de veiling. Hij doneerde voor de gelegenheid shirts van de Europa League en de Champions League.
De moskee deelde op Facebook een korte video met Ziyech, Mazraoui en Idrissi die elk hun shirt signeren.
Lees meer
Noussair Mazraoui mag deze zomer van Ajax Amsterdam vertrekken. De club vraagt 10 miljoen euro voor de Marokkaanse international.
Mousa El Habich, de 43-jarige DJ van de Rode Duivels in België, gaat voor de Atlas Leeuwen werken.
SSC Napoli heeft een oogje op Oussama Idrissi. De Marokkaanse international vertrekt deze zomer mogelijk naar Italië.
De Atlas Leeuwen hebben ter gelegenheid van Eid ul-Fitr op zondag 24 mei, een video opgenomen waarin ze de moslimgemeenschap feliciteren.
Na Karim El Ahmadi en Younes Belhanda zal ook Nordin Amrabat zijn club deze zomer verlaten. Al Nasr wenst de Marokkaanse international zo snel mogelijk te zien vertrekken.