Hakim Ziyech toont prachtige villa (video)
Hakim Ziyech zit net zoals zijn collega’s van het Marokkaans elftal al enkele weken thuis in zijn luxueuze villa in Vinkeveen.
26 februari 2020 - 12:00 - Sport
Aziz Doufikar, voormalige Marokkaanse international, heeft de recente berichten in Marokkaanse media over het moeilijk verleden van Hakim Ziyech en zijn vermeende drugsverslaving ontkend.
Volgens deze berichten raakte de superster van Ajax Amsterdam aan drugs verslaafd na het overlijden van zijn vader in 2013. Doufikar stelt dat daar niets van waar is.
"Ziyech is mijn vriend, mijn broer, en hij was lange tijd net als mijn zoon. Ik ken hem sinds hij 13 jaar was, na het overlijden van zijn vader. Hij was met mij gedurende een lange periode en trainde met mijn zoon. Ze gingen samen naar school.", aldus Aziz Doufikar.
Volgens de voormalige Atlas Leeuw is Ziyech altijd een brave jongen geweest die een uitstekend opvoeding heeft gekregen van zijn moeder. Dat hielp hem "betrokken en volhardend te zijn in zijn training".
Doufikar, eerste Marokkaanse speler van de Eredivisie, vertelde ook dat Ziyech in een arm gezin opgroeide en een schok beleefde toen zijn vader overleed terwijl hij zelf nog maar een tiener was. Maar de aanvaller wist deze periode te doorstaan zonder aan alcohol of drugs te raken.
Ziyech vertrekt op 1 juli dit jaar naar Chelsea voor 45 miljoen euro. De Britse club bevestigde zondag dat de Atlas Leeuw voor vijf seizoenen heeft getekend.
Lees meer
Hakim Ziyech zit net zoals zijn collega’s van het Marokkaans elftal al enkele weken thuis in zijn luxueuze villa in Vinkeveen.
Het is eindelijk zover. Hakim Ziyech verlaat Ajax Amsterdam. De club zou een mondeling akkoord hebben gevonden met Chelsea.
Mohamed Ihattaren staat op het verlanglijstje van meerdere grote clubs, waaronder Ajax Amsterdam, die een vervanger voor Hakim Ziyech zoekt, maar ook Chelsea, waar de...
Hakim Ziyech vertrok kortgeleden naar Chelsea. De Marokkaanse international past zich aan aan de Engelse speelstijl en maakt al indruk tijdens de trainingen met zijn nieuwe club.
Hakim Ziyech heeft een luxueuze villa 4,4 miljoen euro in Utrecht gekocht. De Marokkaanse international onderhandelde de prijs en betaalde uiteindelijk 3,9 miljoen euro.