Zoeken

Oussama Idrissi naar AZ Alkmaar

19 januari 2018 - 13:20 - Sport

Geschreven door Laila A.

Oussama Idrissi heeft tot 2022 bij AZ getekend. De jonge aanvaller blijft 4 jaar en half in Alkmaar.

"Idrissi is wel een speler die op alle drie de posities voorin kan spelen. Naar een extra versterking voor de posities voorin waren we wel op zoek.", verklaarde Max Huiberts, technisch directeur van AZ.

Idrissi werd woensdag medisch gekeurd. De 21-jarige aanvaller van Marokkaanse afkomst speelde eerder bij FC Groningen. Hij speelde 58 wedstrijden en maakte 12 doelpunten met de club.

Lees meer

Oussama Idrissi verklaart liefde aan Marokko (foto)

Oussama Idrissi maakte kort geleden bekend dat hij voor Marokko wilde uitkomen en niet voor Nederland. De kersverse Marokkaanse international publiceerde na zijn keuze een...

Nederland: Oussama Idrissi kiest voor Marokko

Oussama Idrissi heeft zijn keuze gemaakt. De 22-jarige aanvaller van AZ Alkmaar zal voor Marokko uitkomen. Dat bevestigt de KNVB.

Oussama Idrissi gaat in op uitnodiging Marokko maar twijfelt nog voor Nederland (video)

Oussama Idrissi heeft de uitnodiging van de Atlas Leeuwen voor de wedstrijd tegen Kameroen op 16 november aanvaard. Toch twijfelt de aanvaller nog tussen Marokko en Nederland.

Mounir El Hamdaoui blijft in Twente

Mounir El Hamdaoui heeft eindelijk een nieuwe club gevonden. De Marokkaanse international staat tot het einde van het seizoen onder contract met FC Twente.

Oussama Idrissi mag officieel voor Marokko spelen

Oussama Idrissi mag eindelijk officieel voor Marokko uitkomen. De Marokkaanse voetbalbond heeft maandag de officiële toestemming ontvangen van de Wereldvoetbalbond FIFA.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team