Zoeken

Oumaima (17) 24 dagen gegijzeld en door 20 mannen verkracht

24 januari 2020 - 16:18 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Oumaima, een 17-jarig meisje uit Casablanca, is ruim twintig dagen lang door twintig mannen gegijzeld gehouden en verkracht geweest.

De zaak zorgt al dagen voor controverse in Marokko. Op Facebook werd onder meer een groep opgericht genaamd "We zijn allen Oumaima" om het tienermeisje te steunen. Via de pagina kunnen de administrators onder meer een ontmoeting regelen met Oumaima, die nog steeds in het Ibn Rushd ziekenhuis in Casablanca ligt.

Oumaima werd in december nabij haar woning in de wijk Moulay Rachid ontvoerd. Ze werd door jaar beulen naar een huisje in de wijk Chichane gebracht en daar 24 dagen vastgehouden door een twintigtal mannen. Ze werd misbruikt, verminkt en gedwongen om toxische producten te slikken.

Le360 bericht dat één van de daders uiteindelijk medelijden kreeg en haar hielp ontsnappen. Het meisje werd door enkele wijkbewoners gevonden en opgevangen tot de komst van de politie.

Oumaima heeft ook de steun gekregen van de vereniging Sayidati die een advocaat heeft aangeworven om haar te helpen. Haar beulen werden aangeklaagd voor mensenhandel, verkrachting, gijzeling, samenzwering en het niet aangeven van een misdaad. Allen riskeren tot 30 jaar gevangenisstraf.

Lees meer

Marokko: maand gegijzeld en verkracht meisje zwanger

Een 15-jarig meisje is in het Marokkaanse Ksar El Kebir een maand lang door een man gegijzeld en verkracht. Ze raakte tijdens die periode zwanger.

Gezin in Marokko gijzelt en verkracht meisje om zich te wreken

Een gezin in het Marokkaanse Larache heeft in een wraakactie een week lang een meisje gegijzeld gehouden en seksueel misbruikt.

Marokko: Italiaanse gegijzeld na weigeren schijnhuwelijk

Een Italiaanse vrouw die naar Marrakech was afgereisd voor een schijnhuwelijk werd door de familie die haar moest verwelkomen in onmenselijke omstandigheden gegijzeld.

Marokko: vader en oom 20 jaar cel in voor verkrachting tienermeisje

De vader en de oom van een tienermeisje dat enkele maanden geleden in een dorpje nabij El Jadida was verkracht, zijn door het hof van beroep in dezelfde stad tot 20 jaar...

Marokko: verminking, horror en hekserij

Een minderjarig meisje is het slachtoffer geworden van een gruwelijke misdaad in Benahmed, een buitenwijk van Settat.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team