Zoeken

Marokko: verminking, horror en hekserij

- Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Een minderjarig meisje is het slachtoffer geworden van een gruwelijke misdaad in Benahmed, een buitenwijk van Settat.

Het slachtoffer werd door onbekenden ontvoerd. Haar lichaam werd verminkt en haar bloed gebruikt om talismannen te maken voor zwarte magie.

Drie mannen hadden het kind afgelopen woensdag ontvoerd en in een auto naar een oude begraafplaats gebracht. Ze hadden "Samawi" gebruikt om het slachtoffer te hypnotiseren zodat ze zich niet zou verzetten.

Het kind werd bewusteloos teruggevonden op de begraafplaats van Sidi Dahbi. Op haar armen en benen waren met een scherp voorwerp vreemde symbolen gekerfd.

Een klacht werd bij de rechtbank van Settat ingediend. Het meisje werd naar het ziekenhuis afgevoerd. Een onderzoek is aan de gang.

Lees meer

Marokko: meisje ontvoerd en op verlaten begraafplaats misbruikt

Een 13-jarig meisje is afgelopen zaterdag in het Marokkaanse Settat op weg naar school door twee mannen ontvoerd en bij een afgelegen begraafplaats misbruikt.

Tafergalt: kleine Naima slachtoffer van hekserij?

De ontvoering van en moord op de kleine Naima baart haar familie en de betrokken ambtenaren veel zorgen. Het onderzoek is bezig en slingert heen en weer tussen hekserij,...

Marokko: hekserij op begraafplaatsen

In het zuid-Marokkaanse Tan-Tan zijn eind vorige week twee mannen gearresteerd op een begraafplaats toen ze talismannen en andere rituele spullen aan het begraven waren.

Drama in Casablanca: meisje hangt zichzelf op in internaat

Een meisje heeft in een internaat in Casablanca zelfmoord gepleegd door zichzelf op te hangen.

Marokko opgeschud door reeks raadselachtige zelfmoorden

In Marokko werd in de afgelopen dagen een reeks zelfmoorden gemeld in verschillende steden. Zeker zes mensen beroofden zichzelf van het leven.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team