27 augustus 2019 , 14:40 - Saïd A. - Sport
De ouders van Mohammed Ihattaren hopen dat hun zoon voor zijn land van herkomst zal kiezen en voor het Marokkaans elftal zal uitkomen. De Marokkaans-Nederlandse voetballer is zowel door Marokko als door Nederland opgeroepen.
Vahid Halilhodzic, pasbenoemde bondscoach van Marokko, heeft Ihattaren geselecteerd voor een oefenstage en de vriendschappelijke wedstrijden tegen Burkina Faso op 6 september en Niger op 10 september.
Ihattaren werd een kleine week later ook opgenomen in de voorselectie van Jong Oranje. De aanvaller verklaarde dat het een eer was dat hij door de Atlas Leeuwen was opgeroepen maar dat hij nog geen keuze wilde maken.
Nabil Ihattaren, de broer van de jonge voetballer, stelt dat het besluit zijn broer toekomt. Hij zal "een slimme keuze moeten maken met positieve gevolgen voor zijn carrière". Zijn manager is het daarmee eens: "Mo kan heel goed voor zichzelf kiezen. Hij is heel volwassen ondanks zijn leeftijd."
Ontploffing aan boord Ryanair-vliegtuig naar Nador
Spanje bewapent Marokko: miljoenen aan bommen, granaten en torpedo’s
Verwarde Ramadan-katten grote hit op TikTok
Romain Saïss neemt afscheid en sluit mooiste hoofdstuk bij Marokko
Wanhoop na ravage in bergdorpen rond Chefchaouen
Londen zet in op Noord-Marokko, Tetouan als bestemming
Romain Saïss neemt afscheid en sluit mooiste hoofdstuk bij Marokko
Waarom Walid Regragui ondanks kritiek mag blijven
Sprint Achraf Hakimi weer even dodelijk als voorheen
Verrassende transfer: Zakaria Labyad naar Brazilië
Walid Regragui slaat bladzijde om bij Atlas Leeuwen
Voetbalsters sterven in elkaars armen op spoor in Marokko
Hoe een trainingsmoment de carrière van Achraf Hakimi bepaalde
Harde hand in Rabat: Senegal pikt celstraffen voor supporters niet