14 oktober 2019 - 16:50 - Sport
Chelsea ziet Mohammed Ihattaren graag komen. De Britse club zou nadenken over een bod om de Marokkaanse Nederlander van PSV Eindhoven over te nemen.
Ihattaren staat nog tot 2022 onder contract in Eindhoven. Maar volgens Calciomercato is dat voor Chelsea geen rem.
De uitstekende prestaties van de jonge speler leidden tot veel interesse in Europa. Ook Milan AC zou volgens het blad de voetballer willen contracteren.
Sinds het begin van het seizoen maakte Mohammed Ihattaren drie doelpunten en zes assists in twaalf wedstrijden. De jonge speler werd in september door zowel Marokko als Nederland opgeroepen maar weigerde beide uitnodigingen. Hij wil nog even wachten met de keuze van zijn voetbalnationaliteit.
Nieuwe regels voor Schengenvisum in Marokko
Koudegolf treft Marokko: tot -8°C
Toerist dood gevonden in caravan in Marokko
Ober wil koppelruzie sussen en wordt doodgestoken in Marokko
Sidi Abbou-dam in Taounate voltooid in 2025
Agadir krijgt nieuwe stadsautosnelweg
Zakaria Bakkali herstart carrière in Marokko
Galatasaray maakt prijs Hakim Ziyech bekend
Hakim Ziyech zou nieuwe club hebben gekozen
Marokko wil revanche in halve finale Kings League
Halve finale Kings League Marokko-Colombia: waar en om hoe laat?
Hakim Ziyech in beeld bij Saoedische club
Drama voor Yahya Attiat-Allah in Egypte
Marokko kan miljoenen winnen op CHAN