Zoeken

Ouders door chips overleden peuter Jannat getuigen (video)

7 april 2018 - 14:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Jannat was slechts 2 jaar oud. Ze overleed op 20 maart in Rabat aan een voedselvergiftiging na chips te hebben gegeten.

De doodsoorzaak werd door het antigifcentrum in een brief aan het ministerie van Gezondheid bevestigd.

De ouders van het meisje vertelden aan Alyaoum24 over wat er gebeurde met hun kindje, vanaf het moment dat ze de chips at tot haar dood.

Lees meer

Peuter dood na slikken pendopje in Marokko

Een kindje van 4 jaar is overleden na per ongeluk het dopje van een pen te hebben geslikt in de regio van Agadir.

Vertegenwoordiger Polisario bij VN Ahmed Boukhari overleden

Ahmed Boukhari, permanente vertegenwoordiger van het Polisario-front bij de Verenigde Naties, is dinsdag overleden.

Baby overleden na steek van schorpioen in Marokko

Een 40 dagen oude baby is enkele dagen geleden overleden na door een schorpioen te zijn gestoken in de regio van Kelaat Sraghna.

Peuter komt om door zware windstoten in Marrakech

Een kindje van 4 jaar is woensdag in Chichoua in de regio van Marrakech overleden na de instorting van een muur door de zware windstoten.

Marokko: getuigen voorkomen ontvoering peuter

Alerte bewoners hebben in de wijk Khabazat in Kenitra de ontvoering van een meisje van 3 jaar kunnen voorkomen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team