Waarschuwing voor regen en sneeuwbuien in Marokko vandaag
De Marokkaanse weerdienst waarschuwt in een verklaring voor zware regen- en sneeuwval op donderdag in een groot deel van Marokko.
21 maart 2016 - 16:45 - Marokko
Vanaf vandaag valt er weer sneeuw in Marokko. Dat meldt de Marokkaanse weerdienst in een verklaring.
De sneeuwbuien worden vergezeld door een flinke daling van de temperaturen en regen in een groot deel van het land.
Volgens de weerdienst valt er vanaf vandaag sneeuw vallen in Azilal, Khenifra, Ifrane, El Hajeb, Sefrou, Taza, Midelt, Boulemane, Beni Mellal, Al Haouz, Chichaoua, Taroudant, Tinghir en Ouarzazate.
In Khenifra, Azilal, Beni Mellal, Kelaat Sraghna, Al Haouz, Ifrane, El Hajeb, Taounate wordt deze maandag ook tot 60 millimeter regen verwacht.
Op dinsdag en woensdag wordt eveneens neerslag verwacht in Tanger, Larache, Kenitra, Rabat, Sale, Skhirat, Mohammedia, Casablanca, Safi, Khemisset, Khouribga, Youssoufia, Marrakech en Rhamna.
Lees meer
De Marokkaanse weerdienst waarschuwt in een verklaring voor zware regen- en sneeuwval op donderdag in een groot deel van Marokko.
De Marokkaanse weerdienst DMN heeft opnieuw gewaarschuwd voor hevige regenbuien en harde winden vanaf vandaag in Marokko. Het land wordt al dagen geteisterd door stormweer.
De koudegolf en hevige sneeuwval in Marokko houdt nog zeker tot woensdag aan. Dat meldt de nationale weerdienst DMN in een verklaring.
Marokko wordt minstens tot donderdag geteisterd door sneeuw een harde wind. De bericht de Marokkaanse weerdienst DMN.
Na de regen verwacht Marokko een sterke daling van de temperaturen vanaf vandaag en tot eind volgende week.