Veel sneeuw verwacht op maandag in Marokko
De winter is terug in Marokko. Vanaf maandag gaat het hard sneeuwen in een groot deel van het land. Dat bericht de nationale weerdienst DMN.
3 februari 2018 - 10:00 - Marokko
In een groot deel van Marokko wordt vandaag een koudegolf met hevige sneeuwval verwacht. Het koud weer zal zeker tot volgende week vrijdag aanhouden.
In een waarschuwingsbericht kondigt de nationale weerdienst DMN, van zaterdag 3 tot en met vrijdag 9 februari, temperaturen aan van -10°C tot -5°C ’s ochtends en van -2°C tot maximaal 3°C in de namiddag in de provincies Ifrane, Khenifra, Sefrou, Taza, Boulmane, Midelt, Beni Mellal, Azilal, Tinghir, Al Haouz, Chichaoua en Ouarzazate.
Van -5°C tot 0°C en maximaal 4°C tot 8°C worden verwacht in Chefchaouen, Al Hoceima, Taounate, Ouezzane, El Hajeb, Fez, Meknes, Moulay Yaakoub, Guercif, Taourirt, Jerada, Oujda, Figuig, Khemisset, Khouribga, Fkih Ben Saleh, Kelaa Sraghna, Rhamna, Errachidia, Taroudant en Tiznit.
In de provincies Tetouan, Fahs-Anjra, Driouech, Nador, Berkane Larache, Kenitra, Sidi Kacem, Sidi Slimane, Rabat, Salé, Skhirate-Temara, Benslimane, Nouacer, Berrechid, Settat, Youssoufia, Marrakech, Sidi Bennour, Essaouira, Zagora, Tata en Chtouka-Ait Baha, zullen de temperaturen in de ochtend tussen 0°C en 5°C bereiken en tussen 8°C en 12°C in de namiddag.
Vanaf zondag wordt hevige sneeuwval verwacht in Chefchaouen, Al Hoceima, Taounate, Taza, Sefrou, El Hajeb, Khenifra, Khemisset, Ifrane, Boulmane, Midelt, Beni Mellal, Khouribga, Azilal, Tinghir Al Haouz, Ouarzazate, Taroudant en Chichaoua. In Ouezzane, Taourirt, Tetouan, Guercif, Figuig, Jerada, Oujda, Khouribga, Moulay Yaakoub, Fkih Ben Saleh, Kelaa Sraghna en Tiznit zal het ook sneeuwen, maar minder.
Lees meer
De winter is terug in Marokko. Vanaf maandag gaat het hard sneeuwen in een groot deel van het land. Dat bericht de nationale weerdienst DMN.
Verschillende provincies in Marokko krijgen van vrijdag tot zondag te maken met hevige sneeuwvallen, temperatuurdalingen en harde windstoten. Het meteorologisch instituut DMN...
Marokko wordt minstens tot donderdag geteisterd door sneeuw een harde wind. De bericht de Marokkaanse weerdienst DMN.
Marokko maakt zich op voor een hele koude week. De temperaturen gaan in een groot deel van het land flink dalen. Dat meldt de nationale weerdienst DMN.
In het merendeel van Marokko is het deze week heel warm met temperaturen gaande van 39 tot 47°C. Het warm weer blijft zeker tot zaterdag aanhouden.