25 mei 2018 , 11:20 - Fouad Badel - Sport
Na maanden wachten en enkele incidenten heeft Marokko eindelijk zijn truitje voor het WK in Rusland.
Het WK-shirt werd zoals verwacht donderdagavond tijdens een persconferentie gepresenteerd in de aanwezigheid van de spelers en de baas van de Marokkaanse voetbalbond.
Het thuistenue is rood, heeft een simpel ontwerp, een V hals en witte horizontale lijnen op de schouders. Het uittenue is dezelfde witte shirt die enkele weken geleden voor veel onvrede zorgde in Marokko.
Adidas heeft dus enkel shirts uit de bestaande collectie aangepast met het logo van de Marokkaanse voetbalbond. Enkel het tenue van de doelmannen is iets anders, met horizontale strepen en opvallendere kleuren.
Marokko was het laatste van de 32 deelnemende landen dat zijn truitje nog niet had onthuld. De Leeuwen van de Atlas spelen in de eerste ronde van het WK tegen Iran, Portugal en Spanje.
Marokkaanse fiscus minder belasting op je huis
Winterweer zet Marokkaanse cannabissector on hold
Politie Tanger rekent af met leden beruchte Sakuna-bende
Bloedige interventie in Tanger: militair in gezicht gestoken
Saïdia wil af van winterslaap, rekent op Marokkaanse diaspora
Marokko ontdekt nepconsulaat na grootschalige visafraude
PSG zet vol in op Ayyoub Bouaddi, nieuwe Atlas Leeuw centraal in €50 miljoen-strijd
Spanje krabbelt terug over locatie finale WK 2030
Yassir Zabiri, van WK-topscorer naar Europese miljoenenmarkt
Ongelooflijke ironie van de CAF: eerst sancties tegen Marokko, pas daarna de regels hervormen!
"Verraad!": oud-voorzitter CAF-tuchtcommissie hekelt sancties Afrika Cup-finale
WK-ruzie barst los: Marokko haalt fel uit naar Spanje
Bilal Ould-Chikh wil weg uit Marokko
Ultras Ittihad Tanger boycotten nieuw stadion