Zoeken

Nieuwe ondergrondse tunnel in Tanger

2 mei 2020 - 16:40 - Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

Een nieuwe ondergrondse tunnel is eerder deze week op de nationale weg RN1 in het Noord-Marokkaanse Tanger ingehuldigd.

De tunnel loopt onder het druk rondpunt van Gueznaya, aan de ingang van Tanger Free Zone (TFZ), en vergde een investering van 70 miljoen dirham.

Volgens het Noordse ontwikkelingsagentschap APDN is de ondergrondse tunnel 300 meter lang en omvat het twee buizen met eenrichtingsverkeer, een bovenste rotonde, regenwaterafvoersystemen en gevelbekleding.

Het is de achtste ondergrondse tunnel die in Tanger wordt aangelegd. Dankzij de nieuwe tunnel zal de duur van het traject tussen het centrum van Tanger en Tanger Free Zone minder dan twintig minuten duren, tegen veertig minuten voorheen.

Lees meer

Grote brand in fabriek Tanger Free Zone

In een fabriek in de industriële zone Tanger Free Zone, in het noorden van Marokko, is zaterdag brand uitgebroken.

Indiër dood aangetroffen in appartement in Tanger

Het levenloos lichaam van een Indische man is afgelopen zondag in een appartement in de wijk Hay Bouakhlef in Tanger gevonden.

Coronavirus Marokko: forse daling nieuwe besmettingen

Het aantal besmettingen met het coronavirus is in de laatste dagen flink gedaald in Marokko. In de afgelopen 24 uur werden slechts 45 nieuwe besmettingen vastgesteld.

Onderzoek nieuwe tunnel tussen Ouarzazate en Marrakech

Het ministerie van Transport is samen met deskundigen alle opties aan het bekijken om een tunnel te bouwen om de steden Ouarzazate en Marrakech met elkaar te verbinden. De...

Vrouw met coronavirus bevalt van gezonde baby in Tanger

Een vrouw die positief werd getest op het coronavirus is eind vorige week van een gezonde baby bevallen in het Mohammed VI ziekenhuis in Tanger.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team