Nicolas Sarkozy opnieuw in Marrakech
De voormalige Franse president Nicolas Sarkozy en zijn vrouw Carla Bruni zijn sinds dinsdag in Marrakech, voor een privé-bezoek van onbekende duur.
- Wereld
Nicolas Sarkozy en Carla Bruni zijn op zaterdag teruggekeerd naar Frankrijk na 17 dagen in Marrakech te hebben doorgebracht. Hun thuiskomst zet een einde aan de geruchten volgens dewelke de ex Franse president in Marokko zou gaan wonen.
Aangekomen in Marokko op 17 mei, net na de machtsoverdracht met François Hollande, heeft het koppel zijn vakantie doorgebracht in een residentie geleend door koning Mohammed VI volgens de Marokkaanse autoriteiten.
Sarkozy’s aankomst in Marokko had voor de nodige controverse gezorgd over een Marokkaans paleis dat in november 2011 zou zijn geschonken aan een "Europese staatshoofd ter gelegenheid van de recente geboorte van zijn baby".
Het zou in werkelijkheid gaan over een residentie in de Golf Amelkis geschonken door een rijke Arabische zakenman aan Nicolas Sarkozy voor de geboorte van zijn dochter Giulia.
Nicolas Sarkozy, die zelf weigerde hierop te reageren, was in Marokko met zijn vrouw en dochter om uit te blazen na vijf jaar presidentschap en een tumultueus presidentscampagne.
Lees meer
De voormalige Franse president Nicolas Sarkozy en zijn vrouw Carla Bruni zijn sinds dinsdag in Marrakech, voor een privé-bezoek van onbekende duur.
De Marokkaanse autoriteiten hebben de aankomst op woensdagavond in Marrakech bevestigd van de voormalige Franse president Nicolas Sarkozy.
Nicolas Sarkozy en zijn vrouw Carla Bruni gaan volgens het magazine "Closer", een paar maanden in Marokko wonen, na de machtsoverdracht met Francois Hollande op 15 mei.
De voormalige Franse president Nicolas Sarkozy, heeft donderdag de luxueuze Antares-paleis in Marrakech gekocht voor vijf miljoen euro.
Nicolas Sarkozy en zijn vrouw Carla Bruni hebben tijdens hun laatste bezoek aan Marokko het paleis Antares bezocht, een prachtige residentie met 1500 vierkante meter woonruimte...