9 mei 2018 - 12:07 - Wereld
De voetbalwedstrijden van de Atlas Leeuwen op het WK-2018 in Rusland worden naar verwachting op groot scherm uitgezonden in het stadspark van Osdorp in Amsterdam.
Initiatiefnemer Mourad El Otmani vertelde aan AT5 dat het nog niet allemaal was afgerond maar dat de drie wedstrijden van Marokko tegen Spanje, Portugal en Iran vrijwel zeker in het stadspark te zien zullen zijn.
El Otmani wil dat jongeren met hun familie komen om incidenten te vermijden. "We zijn in gesprek met jongerenwerkers uit West en Nieuw-West, hebben toezichthouders en beveiliging, maar waar we vooral een beroep op doen zijn de ouderorganisaties. Vaders en moeders."
Voor de wedstrijd zullen er activiteiten zijn voor kinderen met ondermeer luchtkussens en een voetbalwedstrijd. El Otmani verwacht een duizendtal bezoekers. De toegang is gratis.
De Amsterdammer, die hoopt dat Marokko de groepsfase overleeft, heeft al locaties in het oog om ook de kwartfinale, de finale en wie weet, de finale eveneens op groot scherm uit te zenden.
Voetbalwedstrijd Marokko-Kenia live
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval