14 november 2019 - 17:40 - Marokko
Nasser Zefzafi en Nabil Ahamjik hebben na enkele dagen een einde gemaakt aan hun hongerstaking. De twee Hirak-leiders waren een hongerstaking begonnen na gestraft te zijn door de gevangenisadministratie DGAPR.
Mohamed, de broer van Nabil Ahamjik, laat weten dat de twee gevangenen, na een telefonisch gesprek met hun families, hebben besloten om hun hongerstaking te stoppen. Dat gebeurde kort na een bezoek van een officiële delegatie aan de gevangenis van Ras El Ma waar Zefzafi wordt vastgehouden.
Ahmed Zefzafi, de vader van de protestleider, liet tevens op Facebook weten dat "Nasser van de officiële delegatie de opschorting van de sancties van de DGAPR heeft geëist".
Begin november was een audiobericht van Nasser Zefzafi uit de gevangenis gelekt. De Riffijnse activist stelde in het bericht de "ernstige fouten" aan de kaak die tijdens zijn arrestatie werden gepleegd. Na de verspreiding van het bericht op internet werd de directeur van de gevangenis van Ras El Ma geschorst en werden meerdere Hirak-activisten gestraft.
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Rapper Anas en Fidji Ruiz zwaargewond na ongeval in Marokko
Stranden Al Hoceima gekaapt, autoriteiten machteloos
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Stranden Al Hoceima gekaapt, autoriteiten machteloos
Marokkaanse politici verdacht van landroof
Woede om plotselinge stijging schoolgeld in Marokko
Vis onbetaalbaar door zomervakantie in Marokko