Marokko: motorrijder rijdt met opzet agent aan
Een motorrijder die aan een politiecontrole wilde ontsnappen heeft in zijn vluchtpoging een politieagent aangereden in Casablanca.
24 oktober 2019 - 10:55 - Marokko
Twee agenten werden afgelopen donderdag tijdens hun dienst op een grote laan in Agadir door een motorrijder aangereden.
Volgens Barlamane weigerde de motorrijder na het ongeval te stoppen en reed op volle snelheid door, terwijl zijn slachtoffers gewond en in het midden van de laan lagen.
Beide agenten liepen ernstige verwondingen op en werden met spoed naar het ziekenhuis afgevoerd. Over hun toestand wordt verder niets vermeld.
De politie heeft een onderzoek gestart. De motorrijder werd nog niet geïdentificeerd.
Lees meer
Een motorrijder die aan een politiecontrole wilde ontsnappen heeft in zijn vluchtpoging een politieagent aangereden in Casablanca.
Op donderdag werd opnieuw een ongeval tussen een tram en een vrachtwagen in Casablanca gemeld.
Twee agenten die in dienst waren in El Jadida zijn na het overlijden van een arrestant aangehouden. De zaak is in handen van de rechter.
Een man is dinsdag voor de procureur des konings bij het hof van beroep in Agadir verschenen voor de mishandeling van zijn 2-jarig zoontje.
Een dronken man is in de nacht van zaterdag op zondag rond 1:30 uur op de Moulay Rachid laan in Marrakech met zijn auto op een terras ingereden. Negen mensen raakten gewond.