Vermiste Fransman dood teruggevonden in Casablanca
José Gomes Da Costa, een Fransman die als vermist was opgegeven sinds 6 maart, is maandagavond dood teruggevonden in een rivier in Casablanca.
17 augustus 2011 - 17:00 - Marokko
De politie heeft dinsdag in Sidi Yahya de belangrijkste verdachte in de moord van een Fransman, gedood met een jachtpistool in 2009 in de regio van Larache, aangehouden.
De zaak dateert van november 2009, toen vier gemaskerde mannen de weg hadden geblokkeerd aan het minibusje van het slachtoffer, een zestigjarige man die samen met een jonge Marokkaanse op de weg tussen Larache en Ksar El Kebir reed.
Een van de misdadigers had de man met een jachtpistool neergeschoten alvorens met zijn handlangers te vluchten aan boord van het minibusje. De jonge vrouw werd niet misbruikt.
Twee dagen later was de politie erin geslaagd om twee van de vier medeplichtigen te arresteren en hadden daarbij het gestolen voertuig en de buit in het huis van één van hen teruggevonden.
Lees meer
José Gomes Da Costa, een Fransman die als vermist was opgegeven sinds 6 maart, is maandagavond dood teruggevonden in een rivier in Casablanca.
Een confrontatie tussen soldaten en gewapende mannen op de grens tussen Marokko en Algerije heeft donderdagavond het leven gekost aan een Marokkaanse soldaat .
Vier mensen met bedekte gezichten hebben zondag een juwelierszaak overvallen in Karyan El Hajoui, populaire wijk van de stad Fez.
Een frontale botsing tussen twee bussen donderdagmiddag op de N2 op 11 km van Tangier, maakte vier doden en 56 gewonden volgens medische bronnen.
Een 31-jarige Marokkaan werd in Spanje veroordeeld tot 48 jaar gevangenisstraf wegens het aanranden van twee vrouwen en poging tot verkrachting op drie andere vrouwen in 2009...